Minecraft Cup 2020

Kategorie: Informační technologie Autor: Microsoft

Školní kolo zveřejněno - do konce dubna 2020

Milí soutěžící,Řízení školy

baví Vás Minecraft? Objevujete rádi nové mechanismy? Jste kreativní? Tak právě Vás hledáme do třetího ročníku populární soutěže Minecraft Cup. Stejně jako předešlé roky se bude soutěžit ve třech kategoriích - ZŠ I. stupeň, ZŠ II. stupeň a SŠ.

Vesmírná dobrodružství

V Minecraft Cupu už jsme toho společně zažili, postavili a vymysleli mnoho. Od památek přes zoo až k pohádkovým hradům. Tentokrát jsme se ale rozhodli vydat tam, kam vkročili jen vyvolení - do vesmíru! Abychom se tam ale mohli dostat, bude třeba postavit prostředek, který dlouhá léta lidem sloužil k tomu, aby pevnou půdu pod nohama opustili a přitom stejným prostředkem dosedli znovu na zem - raketoplán. Všechny další instrukce naleznete v zadání školního kola, které bude trvat až do konce dubna 2020. Připoutejte se, vzlétáme!

​Odevzdávání prací

Jste zaregistrovaní do soutěže a máte vypracovaný projekt? Odevzdejte nám své práce ve formátu popsaném v zadání soutěže:

1) Vyplňte formulář pro odevzdání práce

2) Přejmenujte všechny své odevzdávané soubory na tento formát: Příjmení,Jméno,Název školy

3) Nahrajte nám soubory do odevzdávárny souborů na odkazu níže:

ZDE ODEVZDEJTE SVÉ PRÁCE

Minecraft: Education Edition až do června zdarma

Minecraft: Education Edition je až do konce června 2020 pro všechny školy s Office 365 ZDARMA, stačí vyplnit tento formulář na adrese aka.ms/minecraftzdarma a už může celá škola - žáci i učitelé - směle minecraftovat.

registrace do soutěže prosinec – začátek soutěže březen 2020
registrace možná i v průběhu školního kola
školní kolo březen - duben 2020
hodnocení her a videí první polovina května 2020