MATH4U

Kategorie: Ostatní Autor: VSB.cz

Portál pro procvičování středoškolské matematiky

Portál Math4U učitelům umožní připravit si za pár minut nové písemky a interaktivní testy z databáze 4200 otázek a zaujmout třídu některou ze 150 připravených tréninkových her. Studentům nabízí originální aplikaci pro procvičování matematiky na mobilu nebo tabletu, kdykoliv a kdekoliv. Navíc zdarma, s poutavou grafikou a ve čtyřech jazycích.

Portál Math4U (math4u.vsb.cz) je rozdělen na tři hlavní části – STUDENT, UČITEL a TŘÍDA. Společným jmenovatelem těchto částí je rozdělení celé středoškolské matematiky na 12 tematických oblastí, 56 podoblastí a multijazyčnost. Vše je k dispozici v češtině, angličtině, slovenštině a polštině.

Řízení škola online

Databázi 4200 otázek (úloh s nabídkou odpovědí), s níž pracují aplikace STUDENT a UČITEL, plnili učitelé matematiky z pěti středních škol z Česka, Slovenska a Polska a detailně kontrolovali pedagogové z Katedry aplikované matematiky Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-Technické univerzity Ostrava.

Pro krátké představení portálu Math4U je připraveno následující propagační video.

Zdroj: http://math4u.vsb.cz/cs, Technická univerzita Ostrava

1Planet4All

Člověk v tísni

Program Soutěž & Podnikej