Seřadit podle::

Ptačí hodinka

Kategorie: Mateřská škola Autor: Česká společnost ornitologická

Vzdělávání školní mládeže a budování pozitivního vztahu k přírodě je jednou z klíčových aktivit České společnosti ornitologické. Pro žáky základních škol pravidelně připravuje materiály obohacující výuku o environmentální rozměr.

Traveling in Europe

Kategorie: Mateřská škola Autor: etwinning.cz

Projekt s tímto názvem byl jedním z několika eTwinnigových projektů realizovaných v naší mateřské škole v loňském školním roce. eTwinning je aktivita Evropské komise zaměřená na online spolupráci mezi školami a vzájemnou komunikaci učitelů realizo...

Babička a dědeček do školky

Kategorie: Projekty Autor: Monika Škanderová

Pilotní projekt ve třech mateřských školách ve Frýdku-Místku v roce 2012 odstartoval zatím nekončící zájem školek v celé republice o tuto bohulibou aktivitu obecně prospěšné společnosti Celé Česko čte dětem, nazvanou „Babička a dědeček do školky“.