Jdeme na to od Lesa

Kategorie: Environmentální výchova Autor: Tereza

Láká Vás výuka venku? Připojte se k více než 300 školám, které jsou v ČR zapojené do programu.

Řízení školy onlineLes ve škole je

• Mezinárodní výukový program o lese, který probíhá ve 26 zemích světa pod zastřešením mezinárodní organiizace LEAF.
  • Samotnou výuku na školách realizují přímo pedagogové podle připravených ročních plánů pro každý ročník zvlášť.
  • Materiály pro pedagogy tvoříme v souladu s RVP, v duchu „školy hrou“ a aktivního učení.

Chci les ve škole

Nabízíme mnohem víc:

• Metodická podpora.
  • Konzultace zdarma u vás ve škole.
  • Semináře.
  • Pravidelný zpravodaj informující o všech novinkách, s příklady dobré praxe a nabídkou různých grantových možností.
  • Certifikát Lesní třída spojený s ročním patronátem nad Novým pralesem.

Proč chodit ve výuce ven?

Řízení školy onlineŽáci se budou v dalších hodinách lépe soustředit, budou zdravější, zlepší se jejich vzájemná komunikace a lépe se poznají.

A to je všechno? Přesvědčíme Vás, že jde o mnohem víc! V programu Les ve škole je zásadní, aby se část výuky odehrávala přímo v lese. Žáci les vnímají všemi smysly a učí se od něj.

Nemáte na výuku venku čas? Sloučení vyučovacích hodin s jinými kolegy je skvělým řešením, jak stihnout výuku venku a dostat se dál, než jen na školní hřiště.

Ještě váháte?

Přečtěte si ohlasy učitelů nebo dětí na výuku venku.

Zdroj: info TEREZA