Cyber security competition - CZECH

Kategorie: Informační technologie Autor: Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p

Soutěž v kybernetické bezpečnosti - ročník 2021/22 - od 10. září 2021

Kdo se může přihlásit

• Soutěže se může zúčastnit každý student ve věku 9 - 25 let studující na základní, střední nebo vysoké škole v České republice, a to bez ohledu na zaměření školy. Do 2. kola soutěže mohou být přizváni i studenti vysokých škol ve věku 19 - 24 let. Soutěžící budou hodnoceni ve třech samostatných kategorií: junioři, středoškoláci a vysokoškoláci (více v pravidlech soutěže).

Soutěž je rozdělena do tří kol:

• První „OSVĚTOVÉ“ kolo proběhne elektronicky od 10. září do 31. října 2021.
  • Druhé „VÝBĚROVÉ“ kolo proběhne elektronicky od 23. prosince 2021 do 31. ledna 2022.
  • Třetí „FINÁLOVÉ“ kolo se uskuteční v květnu 2022 v Plzni.**

Všichni finalisté obdrží nabídku k účasti na letním soustředění spoluorganizovaném ČVUT a Kybernetickým polygonem, Masarykovy univerzity v Brně. **

Více informací o soutěži zde

Zdroj: https://www.kybersoutez.cz/; Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.