Časopisy

Je určen ředitelům, vedoucím pracovníkům škol a školských zařízení, zřizovatelům i pedagogům, kteří hledají odborné informace a sledují aktuální dění v oblasti školství. Vychází každý měsíc kromě prázdnin (10 x ročně), kdy předplatitelé obdrží tzv. letní speciál.

K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu.

2890 Kč vč. DPH / rok
Objednat

Unikátní časopis pro učitele, který se snaží svým čtenářům přinášet inspiraci do výuky, informovat o nových projektech i relevantní legislativě a nabízí praktické rady při řešení situací, s nimiž se učitelé ve škole setkávají. Učitelský měsíčník vychází každý měsíc od září do června + 2x ročně tematická příloha jako bonus - nyní Evropa jako úkol. K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu.

1 479 Kč vč. DPH / rok
Objednat

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro střední školy, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Objednat

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro MŠ, dále online verzi Speciálu pro střední školy, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Objednat

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro ZUŠ, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Objednat

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní družiny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Objednat

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní jídelny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Objednat

Školní družina i školní klub se stávají důležitým výchovným partnerem pro rodiče i pro školu. Se Speciálem pro školní družiny získáte přehledné informace o platné legislativě, vysvětlení  častých pochybení, samozřejmostí budou také články nabízející inspiraci. K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu.

Objednat

Vedoucí školních jídelen se dnes neobjedou bez manažerských kompetencí, řeší pestrou paletu problémů od sestavování jídelních lístků přes administrativu, pracovněprávní otázky, musí sledovat měnící se legislativu a mnoho dalšího. Vše najdete ve Speciálu pro školní jídelny, ke kterému si můžete aktivovat i jeho online podobu.

Objednat

Požadavky na ředitelku či ředitele mateřské školy jsou vysoké. Časopis Speciál pro MŠ si klade za cíl pomoci nejen s aplikací aktuální legislativy do vedení MŠ, ale také usnadňuje práci v řízení a vedení školy jako takové. K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu.

Objednat

Unikátní odborný časopis na českém trhu, který se komplexně věnuje otázkám souvisejícím s poskytováním poradenských služeb ve školství v ČR. Školní poradenství v praxi vychází pravidelně 6x ročně (každý lichý měsíc v roce) od září 2014 v rozsahu 40 stran.

1 748 Kč vč. DPH / rok