Kategorie pracovních situací

Pracovní situace

Seřadit podle::

Klíčové slovo Přijímací zkoušky

Informace k novému zákonu o přijímacím řízení na střední školy a ukončování středoškolského vzdělávání ve školním roce 2019/2020

Autor/autoři: MŠMT

V souvislosti s řešením mimořádné situace vzniklé v důsledku přijímání krizových opatření Vládou České republiky, zejména usnesení č. 201 ze dne 12. března 2020, kterým se zakázala osobní přítomnost žáků ve školách, které navázalo na mimořádné opa...

Přijímací řízení 2019/2020

Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D.

Cílem pracovní situace je shrnout podstatné momenty zákona č. 135/2020 Sb., o zvláštních pravidlech pro přijímání k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020, a vyčlenit nové povinnosti ředitele školy.

Přijímání ke vzdělávání ve střední škole - zveřejnění výsledků

Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D.

Zveřejnění výsledků přijímacího řízení předchází hodnocení splnění kritérií přijímacího řízení uchazečem, které uskuteční ředitel školy.

Příprava přijímání ke vzdělávání ve střední škole nebo konzervatoři

Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D.

Vyhlášení prvního a dalších kol přijímacího řízení Skutečnosti stanovené a zveřejněné ředitelem školy Někteří cizinci a hodnocení výsledků jednotné zkoušky Tiskopisy přihlášek a vyplnění přihlášek

Kategorie pracovních situací