Pracovní situace

Školy a cestování žáků: školní zájezdy

Publikováno: Autor/autoři: Alice Frýbová, AK Holubová advokáti s. r. o., JUDr. Klára Dvořáková

Školní zájezd, tj. na režim, kdy škola realizuje školní akci za pomoci cestovní kanceláře. Upozorníme na podstatu zájezdu a na to, kdo jediný jej může podnikatelsky pořádat. Vysvětlíme, kdo je u smlouvy o školním zájezdu zákazníkem, a zmíníme několik problematických situací, které mohou nastat před zahájením zájezdu.

Pro zobrazení pracovní situace je třeba se přihlásit (vpravo nahoře) nebo si zakoupit další licenci.

Kategorie pracovních situací