Řízení školy online
Aplikace pro řízení školy

Produkty

Objednávka produktových balíčků

Produktový balíček
Cena
Množství
Částka
 
HL Mentor plus Popis
Cena 3 750 Kč
Částka: 3 750
Množství
logo Mentor plus

Balíček obsahuje přístup ke všem modulům Řízení školy online, online verzi časopisů Řízení školy a všech Speciálů (Speciál pro střední školy, MŠ, ZUŠ, školní družiny a školní jídelny) a pravidelné zasílání newsletteru s aktuálními informacemi z oblasti školství. Platnost balíčku je jeden rok.

Zahrnuté služby: Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP, Vzory, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ

Další produktové balíčky

Produktový balíček
Cena
Množství
Částka
 
HL Profesor Popis
Cena 5 400 Kč
Částka: 0
Množství
logo Profesor

Balíček obsahuje všechny uvedené položky – přístup ke všem modulům Řízení školy online, tištěnou verzi časopisů Řízení školy a jednoho vybraného Speciálu, online verzi časopisů Řízení školy a všech Speciálů (Speciál pro střední školy, MŠ, ZUŠ, školní družiny a školní jídelny) a pravidelné zasílání newsletteru s aktuálními informacemi z oblasti školství. Platnost balíčku je jeden rok.

Zahrnuté služby: Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP, Vzory, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro SŠ, Tištěný Speciál pro MŠ, Tištěný Speciál pro ZUŠ, Tištěný Speciál pro ŠD, Tištěný Speciál pro ŠJ
HL Mentor Popis
Cena 3 099 Kč
Částka: 0
Množství
logo Mentor

Balíček obsahuje přístup ke všem modulům Řízení školy online (kromě online časopisů) a pravidelné zasílání newsletteru s aktuálními informacemi z oblasti školství. Platnost balíčku je jeden rok.

Zahrnuté služby: Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP, Vzory
HL Časopis Řízení školy Popis
Cena 2 030 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy

Je určen ředitelům, ale také vedoucím pracovníkům škol a školských zařízení, zřizovatelům i pedagogům, kteří hledají odborné informace a sledují aktuální dění v oblasti školství. Vychází každý měsíc mimo prázdnin (10 x ročně), kdy bude vydán letní speciál. Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu a pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství. 

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Tištěný časopis Řízení školy
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro SŠ Popis
Cena 2 650 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro SŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro střední školy, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro SŠ
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro MŠ Popis
Cena 2 650 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro MŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro MŠ, dále online verzi Speciálu pro střední školy, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro MŠ
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro ZUŠ Popis
Cena 2 650 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro ZUŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro ZUŠ, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro ZUŠ
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠD Popis
Cena 2 650 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠD

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní družiny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro ŠD
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠJ Popis
Cena 2 650 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠJ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní jídelny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro ŠJ
HL Speciál pro školní družiny Popis
Cena 990 Kč
Částka: 0
Množství
logo Speciál pro školní družiny

Školní družina i školní klub se stávají důležitým výchovným partnerem pro rodiče i pro školu. Plní vzdělávací cíle, mají významnou úlohu v oblasti prevence negativních sociálních jevů a rozvíjejí osobnostní a sociální kompetence dětí. Školní družiny a školní kluby by tedy neměly stát na okraji pozornosti, a proto od září 2014 vychází Speciál pro školní družiny. Získáte přehledné informace o platné legislativě, budeme vysvětlovat častá pochybení, ve spolupráci s MŠMT pro vás připravujeme pravidelnou rubriku Poradna, samozřejmostí budou také články nabízející inspiraci pro činnosti, tematické projekty, nabídky DVPP, pozvánky a informace, které pro vás mohou být přínosem.

K tištěnému časopisu si také můžete aktivovat online verzi tohoto časopisu. Získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv Speciálu pro ŠD, Tištěný Speciál pro ŠD
HL Speciál pro školní jídelny Popis
Cena 990 Kč
Částka: 0
Množství
logo Speciál pro školní jídelny

Školní stravování slaví 70 let své existence a současně prochází významnými změnami. Vedoucí školních jídelen se dnes více než kdy jindy ve své práci neobjedou bez manažerských kompetencí, řeší pestrou paletu problémů od sestavování jídelních lístků přes administrativu, pracovněprávní otázky, musí sledovat měnící se legislativu, nové trendy v moderním vaření, komunikují se zaměstnanci, vedením školy, rodiči i dětmi a často ještě zvládají doplňkovou činnost… A to není zdaleka všechno. Proto rozšiřujeme řadu našich odborných periodik o SPECIÁL PRO ŠKOLNÍ JÍDELNY, který vám pomůže mít přehled o tom, co nesmíte opomenout i o tom, co můžete vylepšit. Obsah připravujeme ve spolupráci s odborníky na oblast školního stravování z MŠMT, ČŠI, Ministerstva zdravotnictví, dále odborníky na výživu, školské a pracovní právo, management. Najdete zde také informace o vzdělávacích akcích, konferencích, soutěžích, příklady dobré praxe ze školních jídelen a recepty vhodné pro školní jídelny.

K tištěnému časopisu si také můžete aktivovat online verzi tohoto časopisu. Získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný Speciál pro ŠJ
HL Speciál pro MŠ Popis
Cena 1 090 Kč
Částka: 0
Množství
logo Speciál pro MŠ

Požadavky na ředitelku či ředitele mateřské školy jsou vysoké. Časopis Speciál pro MŠ si klade za cíl pomoci nejen s aplikací aktuální legislativy do vedení MŠ, ale také usnadňuje práci v řízení a vedení školy jako takové. 

Plán činnosti MŠ - legislativní změns - zpracování osobních údajů (GDPR) - přijímání dětí - komunikace s rodiči - pedagogický vzor - děti ve věku 2-7 let

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv Speciálu pro MŠ, Tištěný Speciál pro MŠ
HL Časopis Školní poradenství v praxi Popis
Cena 1 230 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Školní poradenství v praxi

Unikátní odborný časopis na českém trhu, který se komplexně věnuje otázkám souvisejícím s poskytováním poradenských služeb ve školství v ČR, a svým vznikem reaguje na absenci periodika pro poradenské pracovníky. Školní poradenství v praxi vychází pravidelně 6x ročně (každý lichý měsíc v roce) od září 2014 v rozsahu 40 stran.

K tištěnému časopisu si také můžete aktivovat online verzi tohoto časopisu. Získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Školní poradenství v praxi, Tištěný časopis Školní poradenství v praxi
HL Učitelský měsíčník Popis
Cena 1 139 Kč
Částka: 0
Množství
logo Učitelský měsíčník

Učitelský měsíčník

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Učitelský měsíčník, Tištěný časopis Učitelský měsíčník

Speciální nabídka

Pokud si zakoupíte balíček Řízení školy + jakýkoli Speciál, získáte přístup do online archivu obou zbývajících Speciálů zdarma!

Produktový balíček
Cena
Množství
Částka
 
PL Mentor plus podlicence Popis
Cena 1 961 Kč
Částka: 0
Množství
logo Mentor plus podlicence

Podlicence zahrňuje přístup ke všem modulům Řízení školy online, online verzi časopisů Řízení školy a všech Speciálů (Speciál pro střední školy, MŠ, ZUŠ, školní družiny a školní jídelny) a pravidelné zasílání newsletteru s aktuálními informacemi z oblasti školství. Platnost balíčku je jeden rok.

Zahrnuté služby: Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP, Vzory, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ