Řízení školy online
Aplikace pro řízení školy

Produkty

Objednávka produktových balíčků

Nákupní košík je prázdný.

Další produktové balíčky

Produktový balíček
Cena
Množství
Částka
 
HL Profesor Popis
Cena 5 570 Kč
Částka: 0
Množství
logo Profesor

Balíček obsahuje všechny uvedené položky – přístup ke všem modulům Řízení školy online, tištěnou verzi časopisů Řízení školy a jednoho vybraného Speciálu, online verzi časopisů Řízení školy a všech Speciálů (Speciál pro střední školy, MŠ, ZUŠ, školní družiny a školní jídelny) a pravidelné zasílání newsletteru s aktuálními informacemi z oblasti školství. Platnost balíčku je jeden rok.

Zahrnuté služby: Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP, Vzory, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro SŠ, Tištěný Speciál pro MŠ, Tištěný Speciál pro ZUŠ, Tištěný Speciál pro ŠD, Tištěný Speciál pro ŠJ
HL Mentor plus Popis
Cena 4 278 Kč
Částka: 0
Množství
logo Mentor plus

Balíček obsahuje přístup ke všem modulům Řízení školy online, online verzi časopisů Řízení školy a všech Speciálů (Speciál pro střední školy, MŠ, ZUŠ, školní družiny a školní jídelny) a pravidelné zasílání newsletteru s aktuálními informacemi z oblasti školství. Platnost balíčku je jeden rok.

Zahrnuté služby: Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP, Vzory, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ
HL Mentor Popis
Cena 3 399 Kč
Částka: 0
Množství
logo Mentor

Balíček obsahuje přístup ke všem modulům Řízení školy online (kromě online časopisů) a pravidelné zasílání newsletteru s aktuálními informacemi z oblasti školství. Platnost balíčku je jeden rok.

Zahrnuté služby: Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP, Vzory
HL Časopis Řízení školy Popis
Cena 2 095 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy

Je určen ředitelům, vedoucím pracovníkům škol a školských zařízení, zřizovatelům i pedagogům, kteří hledají odborné informace a sledují aktuální dění v oblasti školství. Vychází každý měsíc mimo prázdnin (10 x ročně), kdy bude vydán letní speciál. K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu. 

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Tištěný časopis Řízení školy
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro SŠ Popis
Cena 2 850 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro SŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro střední školy, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro SŠ
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro MŠ Popis
Cena 2 850 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro MŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro MŠ, dále online verzi Speciálu pro střední školy, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro MŠ
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro ZUŠ Popis
Cena 2 850 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro ZUŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro ZUŠ, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro ZUŠ
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠD Popis
Cena 2 850 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠD

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní družiny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro ŠD
HL Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠJ Popis
Cena 2 850 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠJ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní jídelny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Řízení školy, Online archiv Speciálu pro SŠ, Online archiv Speciálu pro MŠ, Online archiv Speciálu pro ZUŠ, Online archiv Speciálu pro ŠD, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný časopis Řízení školy, Tištěný Speciál pro ŠJ
HL Speciál pro školní družiny Popis
Cena 1 050 Kč
Částka: 0
Množství
logo Speciál pro školní družiny

Školní družina i školní klub se stávají důležitým výchovným partnerem pro rodiče i pro školu. Se Speciálem pro školní družiny získáte přehledné informace o platné legislativě, vysvětlení  častých pochybení, samozřejmostí budou také články nabízející inspiraci. K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu. 

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv Speciálu pro ŠD, Tištěný Speciál pro ŠD
HL Speciál pro školní jídelny Popis
Cena 1 050 Kč
Částka: 0
Množství
logo Speciál pro školní jídelny

Vedoucí školních jídelen se dnes neobjedou bez manažerských kompetencí, řeší pestrou paletu problémů od sestavování jídelních lístků přes administrativu, pracovněprávní otázky, musí sledovat měnící se legislativu a mnoho dalšího. Vše najdete ve Speciálu pro školní jídelny, ke kterému si můžete aktivovat i jeho online podobu. 

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv Speciálu pro ŠJ, Tištěný Speciál pro ŠJ
HL Speciál pro MŠ Popis
Cena 1 050 Kč
Částka: 0
Množství
logo Speciál pro MŠ

Požadavky na ředitelku či ředitele mateřské školy jsou vysoké. Časopis Speciál pro MŠ si klade za cíl pomoci nejen s aplikací aktuální legislativy do vedení MŠ, ale také usnadňuje práci v řízení a vedení školy jako takové. K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu. 

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv Speciálu pro MŠ, Tištěný Speciál pro MŠ
HL Časopis Školní poradenství v praxi Popis
Cena 1 350 Kč
Částka: 0
Množství
logo Časopis Školní poradenství v praxi

Unikátní odborný časopis na českém trhu, který se komplexně věnuje otázkám souvisejícím s poskytováním poradenských služeb ve školství v ČR. Školní poradenství v praxi vychází pravidelně 6x ročně (každý lichý měsíc v roce) od září 2014 v rozsahu 40 stran.

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Školní poradenství v praxi, Tištěný časopis Školní poradenství v praxi
HL Učitelský měsíčník Popis
Cena 1 072 Kč
Částka: 0
Množství
logo Učitelský měsíčník

Unikátní časopis pro učitele, který se snaží svým čtenářům přinášet inspiraci do výuky, informovat o nových projektech i relevantní legislativě a nabízí praktické rady při řešení situací, s nimiž se učitelé ve škole setkávají. Učitelský měsíčník vychází každý měsíc od září do června + 2x ročně tematická příloha jako bonus. K časopisu si můžete aktivovat i jeho online podobu. 

Zahrnuté služby: Newsletter, Online archiv časopisu Učitelský měsíčník, Tištěný časopis Učitelský měsíčník