O nás - Redakci školství

Řízení školy onlineNabídka redakce Řízení školy Wolters Kluwer ČR je určena managementu škol a školských zařízení, zřizovatelům, výchovným poradcům, metodikům prevence, pedagogům a v neposlední řadě rodičům žáků.

Řízení školy online  webová aplikace

Řízení školy online vám je v každém okamžiku připraveno poskytnout informace, které pomohou vyřešit situaci v oblasti řízení, vedení a provozu všech typů škol a školských zařízení.

Základem této webová aplikace jsou pracovní situace, nebo-li odborné texty ze všech oblastí řízení a vedení školy doplněné vzory a souvisejícími předpisy, vždy v platném znění. Nedílnou součástí jsou  Aktuality,  kde jsou shromažďovány ty nejnovější informace týkající se školství, a online archiv časopisu Řízení školy, kde si můžete prohlédnout obsah jednotlivých čísel několik let zpětně.

Pokud si budete chtít obsah prohlédnout, zaregistrujte se na www.rizeniskoly.cz/registrace. 30denní zkušební přístup je zdarma, dále si můžete vybrat z různých kombinací předplatného

Řízení školy  časopis

Odborný měsíčník určený pro management všech typů škol - pro ředitele a zástupce. Vychází 10x ročně v průběhu školního roku + speciální letní čtení na prázdniny = Letní speciál.

Řízení školy doplňuje Speciál pro ZUŠ a Speciál pro střední školy. Samostatně vychází Speciál pro MŠ, Speciál pro školní jídelny a Speciál pro školní družiny.

Řízení školy onlineŠkolní poradenství v praxi   časopis

Časopis určený především pro školní poradenská pracoviště (vychází 6x ročně).

Knihy

Vydáváme především publikace pro řízení a vedení školy, ale občas "vyplníme" mezeru na trhu netypickou publikací jako je např. Fíovo čtení apod.

Konference, semináře, workshopy, soutěže

• Jak se žije malotřídkám 2020  21. 4. 2020, MHMP, Mariánské náměstí 2/2, Praha 1
  • Zástupce včera, dnes a zítra — 10. 11. 2020. 2018 MHMP + vyhlášení výsledků 5. ročníku soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy Zlatá karabina
  • Jsme partnery soutěží – např. „Nekoukat, nešťourat“ (ÚOOÚ), Brána k druhým (NIDV), sCOOL web (EDUin), EDUÍNA(EDUin), Čeština je i můj jazyk (META o.p.s.)
  • Spolupořádáme např. konferenci Škola jako místo setkávání (20. 4. 2018)…

Pracovní portál EDUjob

EDUjob je první pracovní web vyvinutý řediteli a učiteli zaměřený na vzdělávání a školství. Hledáte zaměstnance? Vyzkoušejte www.edujob.cz.

Naše redakce prostřednictvím facebooku i twitteru zveřejňuje aktuální zprávy z oblasti školství, zajímavé projekty i reflexe diskutovaných témat. A to i v rámci významné spolupráce s dalšími institucemi.

Nabídka práce