O nás - Redakci Řízení školy

Řízení školy onlineNabídka redakce Řízení školy Wolters Kluwer ČR je určena managementu škol a školských zařízení, zřizovatelům, výchovným poradcům, metodikům prevence, pedagogům a v neposlední řadě rodičům žáků.

Řízení školy online  webová aplikace

Řízení školy online vám je v každém okamžiku připraveno poskytnout informace, které pomohou vyřešit situaci v oblasti řízení, vedení a provozu všech typů škol a školských zařízení.

Základem této webová aplikace jsou pracovní situace, nebo-li odborné texty ze všech oblastí řízení a vedení školy doplněné vzory a souvisejícími předpisy, vždy v platném znění. Nedílnou součástí jsou  Aktuality,  kde jsou shromažďovány ty nejnovější informace týkající se školství, a online archiv časopisu Řízení školy, kde si můžete prohlédnout obsah jednotlivých čísel několik let zpětně.

Pokud si budete chtít obsah prohlédnout, zaregistrujte se na www.rizeniskoly.cz/registrace. 30denní zkušební přístup je zdarma, dále si můžete vybrat z různých kombinací předplatného

Řízení školy  časopis

Odborný měsíčník určený pro management všech typů škol - pro ředitele a zástupce. Vychází 10x ročně v průběhu školního roku + speciální letní čtení na prázdniny = Letní speciál.

Řízení školy doplňuje Speciál pro ZUŠ a Speciál pro střední školy. Samostatně vychází Speciál pro MŠ, Speciál pro školní jídelny a Speciál pro školní družiny.

Řízení školy onlineŠkolní poradenství v praxi   časopis

Časopis určený především pro školní poradenská pracoviště (vychází 6x ročně).

Učitelský měsíčník

Časopis pro všechny pedagogické pracovníky nabízí pomoc při řešení reálných situací, se kterými se učitelé setkávají. Prostřednictvím špičkových odborníků na danou problematiku přináší orientaci a tipy v moderních pedagogických trendech, právní problematice, managementu třídy, způsobech hodnocení, didaktice jednotlivých předmětů, rozvoji gramotností i v celkovém pojetí kurikula.

Knihy

Vydáváme především publikace pro řízení a vedení školy, ale občas "vyplníme" mezeru na trhu netypickou publikací jako je např. Fíovo čtení apod.

Konference, semináře, workshopy, soutěže

• Jak se žije malotřídkám 2021  5. října 2021, MHMP, Mariánské náměstí 2/2, Praha 1
  • Zástupce včera, dnes a zítra — 2. listopadu 2021 MHMP; vyhlášení výsledků 7. ročníku soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy Zlatá karabina.
  • Jsme partnery soutěží – např. „Nekoukat, nešťourat“ (ÚOOÚ), Brána k druhým (NIDV), sCOOL web (EDUin), EDUÍNA(EDUin), Čeština je i můj jazyk (META o.p.s.)
  • Spolupořádáme např. konferenci Škola jako místo setkávání (20. 4. 2018)…

Pracovní portál EDUjob

EDUjob je první pracovní web vyvinutý řediteli a učiteli zaměřený na vzdělávání a školství. Hledáte zaměstnance? Vyzkoušejte www.edujob.cz.

DVPP.info

Přehledná, ucelená a aktuální nabídka dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP)- www.dvpp.info

Rodiče vítániŘízení školy online

Značkou Rodiče vítáni se na dveřích mohou pyšnit všechny školy, které jsou vstřícné při komunikaci s rodiči. Značka Rodiče vítáni není jen samolepka na dveřích. Dává rodičům záruku, že si svou školu vybrali správně. www.rodicevitani.cz

Naše redakce prostřednictvím facebooku i twitteru zveřejňuje aktuální zprávy z oblasti školství, zajímavé projekty i reflexe diskutovaných témat. A to i v rámci významné spolupráce s dalšími institucemi.

Nabídka práce