NEWSLETTER Rizeni skoly   6/22
  Datum vydání: 18. 3. 2022 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy online   Březnový newsletter

Co je nového

Ve sbírce zákonů přibyl tzv. Lex Ukrajina. Tři zákony, které upravují "dočasnou ochranu" - zdravotní pojištění, vstup na pracovní trh či vzdělávání a další otázky týkající se postavení uprchlíků z Ukrajiny v České republice.
Informace o zákoně č. 67/2022 Sb. pro Vás připravila PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D. Naleznete je v Pracovních situacích Řízení školy online: Vzdělávání dětí, žáků, studentů z Ukrajiny.
V souvislosti s aktuálním děním také průběžně upravujeme Kalendář Řízení školy online

Na co nezapomenout

Legislativa - Lex Ukrajina

Další zajímavé aktuality

Domino Český jazyk pro malé cizince 1 - učebnice

Výrazné množstevní slevy naleznete na obchod.wolterskluwer.cz

Dále v nabídce - Učebnice 2, Pracovní sešit 1, 2 a  Metodická příručka se zvukovými nahrávkami 1, 2

Jak se žije malotřídkám? 2022

Odborná konference o legislativních změnách s vysvětlením dopadů do života málotřídní školy, a to především výklad novely ZPP, abyste byli o krok napřed. Chybět nebudou zástupci partnerů konference, MŠMT a ČŠI. Přihlásit

Tento e-mail dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete e-maily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2022 Wolters Kluwer ČR, a. s.