Řízení školy online Newsletter pomoci
Chcete se zapojit a pomoci? Sociální sítě zaplavilo obrovské množství solidarity a nápadů, jak pomoci občanům Ukrajiny na útěku před válkou. Stovky lidí a desítky firem se spojily pod hlavičkou platformy Stojíme za Ukrajinou a následně v komunitě expertních dobrovolníků Česko.Digital během jednoho víkendu vytvořily webový rozcestník stojimezaukrajinou.cz.

Necítíte se dobře? 3 praktické materiály, jak se vyrovnat se stresem v této nelehké době

Hledáte nápady do výuky? Přehled doporučení pro školy naleznete také na Řízení školy online.

Pro metodickou podporu pro práci s kolektivy je možné kontaktovat následující odborníky a odborné společnosti:

MŠMT: Věnujte, prosím, zvýšenou pozornost žákům ukrajinské, ruské i běloruské národnosti na vašich školách, včetně možnosti ve zvýšené míře využít péči pracovníků školních poradenských pracovišť.
Doporučení pro školy
Zdroj: MŠMT

Tento e-mail dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete e-maily dostávat, klikněte ZDE.
© 2022 Wolters Kluwer ČR, a. s.