NEWSLETTER Rizeni skoly   09/21    
  Datum vydání: 20. 5. 2021 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.  
  Řízení školy online   Rozmanitá práce ředitele    
 
   

Co je nového

Velká svoboda, ruku v ruce s ní velká zodpovědnost a také osamělost, to dostává do vínku český ředitel školy. Je to takový Ferda Mravenec, práce všeho druhu, a přestože by v centru jeho pozornosti měla být výuka, reálně nejvíce času zabere bobtnající administrativa. Má zcela zásadní vliv na to, jak jeho škola vypadá. A vy nyní můžete ovlivnit, jak budou roztříděny informace na rizeniskoly.cz

Dokážete práci ředitele školy rozdělit do tří kategorií? A jak byste je nazvali? Připravili jsme seznam témat, které vám při vymýšlení kategorií pomohou, a která je třeba do těchto kategorií rozčlenit. Zapomněli jsme na některé z důležitých témat? Napište nám. Prostor k tvorbě kategorií i seznam témat najdete: https://ows.io/os/5v4o444w. Budeme vděční za vaši pomoc a Řízení školy online se stane ještě užitečnějším nástrojem. 

   
 
   

Na co nezapomenout

   
 
   

Stojí za přečtení 

   
 
   

Ředitelé ZŠ: Jak se připravit na roli ředitele?

Dovolujeme si Vás pozvat na veřejnou debatu s názvem Ředitelé ZŠ: Jak se připravit na roli ředitele?, která se uskuteční virtuálně 1. června od 14:00. Debata je určená odborné i široké veřejnosti a pořádáme ji ve spolupráci s odborným partnery, kterými jsou redakce Řízení školy a Národní pedagogický institut. Sledovat ji můžete na Youtube nebo Facebooku.

   
 
   

Informace z MŠMT

   
 
   

Řízení školy online

   
 
Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2021 Wolters Kluwer ČR, a. s.