NEWSLETTER Rizeni skoly   05/2021    
  Datum vydání: 10. 3. 2021 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.  
  Řízení školy online   Uvidíme    
 
   

Co je nového

Oblast vzdělávání opět rezonuje všemi zpravodajskými médii. Úřednická maturita, posunutí termínů přijímacích zkoušek, očkování pedagogů, zapůjčení antigenních testů firmám... Kdy se otevřou školy? Budou letos jiná pravidla pro zápisy do 1. ročníků ZŠ? Jak přistoupit k přijímacímu řízení do MŠ? Aktuální informace sledujeme za Vás v Aktualitách Řízení školy online, Vaše dotazy zodpovíme v rámci bezplatné odborné poradny, cenné legislativní i odborné rady Vám přinášíme v Pracovních situacích

   
 
   

Nezapomínejte na DVPP

  • Povolení dálkové formy vzdělávání u rekvalifikačních a ostatních kurzů - do 30. 6. 2021 Více informací i přehled kurzů DVPP
  • Povolené realizace rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů a zkoušek 
  • Cesta za účelem účasti na vzdělávání včetně praxí a na zkouškách spadá do výjimek uvedených v omezeni týkajících se volného pohybu osob na území České republiky. (Je zakázána přítomnost více než 10 osob v jeden čas v jedné místnosti.)
   
 
   

Podpora pedagogů

   
 
   

Stojí za přečtení

   
 
   

Informace z MŠMT

Informace MPSV

  • Výzva SC i OP PMP (březen 2021) - Poskytování hotových jídel dětem ze sociálně slabých rodin ve věku 3 – 15 let navštěvující školu (základní nebo mateřskou školu či víceleté gymnázium)
   
 
   

Zajímavosti

   
 
Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2021 Wolters Kluwer ČR, a. s.