NEWSLETTER Rizeni skoly   17/2020
  Datum vydání: 3. 9. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy online   Co náš čeká a nemine?

Co je nového

Nový školní rok si "pomalu sedá". Máte první postřehy z praxe, jak fungují různá doporučení, která jste v posledních pár týdnech dostali? Neváhejte nám je napsat! Rádi uslyšíme, co se povedlo, i poradíme tam, kde si nejste jistí.

POZOR! Uzavírání škol: Pokud se vyskytne situace, že děti do školy chodit mohou, ale bude třeba přerušit provoz školy z důvodu, že jsou nemocní nebo jsou v karanténě pedagogové a není možné zajistit výuku, pak má kompetenci uzavřít školu jen MŠMT. Více informací Sledujte Aktuality Řízení školy online - všechny informace neustále doplňujeme.

Mějte rodiče na své straně s certifikací Rodiče vítáni! Podpořte své učitele Učitelským měsíčníkem! Do každé sborovny patří také sBorrowna - aplikace s balíčkem elektronických knih pro pedagogy. S plánem DVPP Vám také snadno pomůže DVPP.info.

Pokud jste málotřídní škola, nezapomeňte, že už 29. září máte "svůj den", a to na konferenci: "Jak se žije malotřídkám?"
Každému z nás se mohou hodit kontakty na Krajské hygienické stanice. Zde jsou k dispozici.

Co stojí za přečtení

Vycházíte dobře s rodiči? Odměňte se certifikací Rodiče vítáni.

Značka Rodiče vítáni není jen samolepka na dveřích. Dává rodičům záruku, že si svou školu vybrali správně. Na webu www.rodicevitani.cz naleznete všechna kritéria, která je nutné splnit (Ano! Opravdu to pečlivě kontrolujeme!). A zároveň také radíme, pomáháme a rozhodně vycházíme vstříc.

Učitelský měsíčník

Tento nový časopis redakce Řízení školy je skvělým pomocníkem všech pedagogů. Není třeba se rozepisovat o jeho rubrikách, přínosech a pozitivním vlivu. Stáhněte si úvodní číslo zdarma a přesvědčte se sami!

Do sborovny, DVPP

10 publikací určených pro učitele, školní psychology, výchovné poradce, a metodiky prevence v jednom balíčku. To je sBorrowna. S texty v knihách lze aktivně pracovat, sdílet je s kolegy či vzájemně doplňovat.
Vzdělávací akce akreditované v programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků si můžete prohlédnout na DVPP.info.

Zajímavosti

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.