NEWSLETTER Rizeni skoly   13/2020
  Datum vydání: 24. 6. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  řÍZENÍ ŠKOLY   Zvládli jste to!

Co je nového

Prázdniny jsou tu. Učitelé rozdají dětem vysvědčení. Děti píší vysvědčení pro rodiče. Rodiče děkují učitelům, učitelé děkují rodičům. Zdá se, že letošní konec školního roku je opravdu výjimečný. Co myslíte, posuneme na začátku nového školního roku vzdělávání o koňskou délku kupředu nebo se vrátíme tam, kde jsme byli, když „koronová“ doba začala?

Stojí za přečtení

Strategie 2030+

Ministerstvo školství představilo návrh textu strategie 2030+   „Cíle jsou v podstatě dva – zaměřit vzdělávání více na získávání kompetencí, které by odpovídaly 21. století, a dále snížit nerovnost v přístupu ke vzdělávání,“ řekl ministr školství.

Program konference a odkazy na on-line vysílání/ záznam diskuse:

Informace z ČŠI

Informace z MŠMT

Zajímavosti

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.