NEWSLETTER Rizeni skoly   12/2020
  Datum vydání: 12. 6. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy online   Červnový newsletter

Co je nového

Přijímací zkoušky, maturity, doplnění kapacity MŠ dvouletými dětmi, výpovědi a přijímaní nových pedagogických pracovníků, asistenti od září... nejen tato témata, ale mnohem mnohem více s námi řešíte v odborné poradně. Děkujeme, že v nás máte důvěru, děkujeme za cenné podněty i za vysokou čtenost našich stránek www.rizeniskoly.cz. Budeme tu pro Vás i o prázdninách, tak se na nás neváhejte obrátit, pokud budete potřebovat radu nebo informace.

Vaše redakce Řízení školy

Stojí za přečtení

Jak se žije malotřídkám 2020 - Zakoupíte v našem eshopu.

• Uvědomujeme si, jak důležité místo mají malotřídní školy ve vzdělávacím systému, Přijďte navázat kontakt s podobnými školami a sdílejte své zkušenosti!

Jak se žije malotřídkám

Informace, legislativa z ČŠI

Zajímavosti

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.