NEWSLETTER Rizeni skoly   09/2020    
  Datum vydání: 14. 4. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.  
  Řízení školy online   Mimořádná opatření - odborné texty    
 
   

Velikonoční přání

Děvčatům vodičku a proutkem něžné bití, chlapcům zas kraslice a chlapům dobré pití.
Vždyť je tu jaro a to se slaví, pro radost, lásku, krásu a zdraví!

Veselé Velikonoce přeje redakce Řízení školy

Naďa Eretová, Klára Stáňová, Dáša Findová a Romana Hrdličková

   
 
   

Aktuálně

Každý den doplňujeme a aktuallizujeme seznam odborných textů, které se vztahují k současným mimořádným opatřením.  Stačí sledovat naše aktuality na Řízení školy online - jsou zdarma. Narazili jste na problém, se kterým si nevíte rady? Nevíte, jaké řešení je v souladu se současnou legislativou? Napište nám! redakce@rizeniskoly.cz

Seznam odborných textů k současným opatřením - zdarma a bez nutnosti registrace

   
 
   

Důležité informace

   
 
   

Seznam odborných textů - Aktuality Řízení školy online

   
 
   

Všechny odborné texty vztahující se k aktuální situaci škol nabízíme po dobu trvání mimořádných opatření zdarmav Aktualitách Řízení školy online. Chcete mít přístup ke kompletnímu obsahu portálu Řízení školy online? Stačí se zaregistrovat a 30 dní můžete bezplatně pročítat pracovní situace, stahovat vzory i vyhledávat v kalendáři povinností atd. Přístupné budete mít všechny texty, všechny funkce, veškerou legislativu.

Pokud jste již Řízení školy online v minulosti vyzkoušeli a nyní vám systém nedovolí znovu využít bezplatnou verzi, napište nám redakce@rizeniskoly.cz S ohledem na mimořádnou situaci, se kterou se musíme všichni vypořádat, vám umožníme bezplatný přístup opakovaně. Nezapomeňte uvést zaregistrovaný email. 

www.rizeniskoly.cz/registrace

   
 
   

Zajímavosti

   
 
Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.