NEWSLETTER Rizeni skoly   08/2020
  Datum vydání: 25. 3. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy online   Zápisy, mimořádná opatření, online učebnice

Co je nového

Každý den přináší něco nového. A každé nové opatření s sebou přináší řadu nejasností. Odpovědi na vaše dotazy zajišťujeme co nejrychleji.  Ode dne, kdy vláda vyhlásila uzavření škol, uveřejňujeme všechny relevantní informace na www.rizeniskoly.cz v sekci AKTUALITY. Pro všechny jsou na jednom místě dostupné informace institucí, nabídky organizací i autorské texty odborníků na školskou legislativu, pracovní právo, ale třeba i cestovní ruch (rušení či přesun termínů škol v přírodě, výletů apod.).  Přímo v aplikaci Řízení školy online jsme pro vás v pracovních situacích vytvořili kategorii Koronavirus-mimořádná opatření“.

Denně aktualizované

Odborná poradna

Neváhejte využít služeb naší odborné poradny. Pro všechny předplatitele je zdarma. Napište nám! Legislativní změny, výuka na dálku, hodnocení, uzavření jídelny, převedení na jinou práci, stravenky, komunikace s rodiči, zápisy, přijímací zkoušky, maturity... to je jen krátký výčet témat, která s námi poslední dobou řešíte.  V rámci Pracovních situací si můžete prohlédnout odpovědi na již položené otázky. Aktuální dění s námi můžete sledovat v Aktualitách. Váš dotaz nám můžete poslat emailem.

Přečtěte si: Převedení učitele na jinou práci za nouzového stavu

Zápis do prvního ročníku základního vzdělávání

Ředitel školy stanoví dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání tak, aby odpovídala podmínkám, za kterých lze podat žádost (přihlášku) jiným způsobem než osobním podáním v místě zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání (zejména, aby odpovídala podání žádosti s využitím provozovatele poštovních služeb).

Pokud ředitel školy již dříve stanovil dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání, oznámil ji způsobem v místě obvyklým a je nutné prodloužit dobu zápisu, ředitel školy nově stanoví dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání a nově stanovenou (prodlouženou) dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání oznámí způsobem v místě obvyklým.

Informace z MŠMT a z ČŠI

Zajímavosti

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.