NEWSLETTER Rizeni skoly   05/2020
  Datum vydání: 27. 2. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy online   Čtení nejen na víkend

Víkend klepe na dveře

... a my pro vás máme nálož zajímavého čtení.

Koronavirus Covid-19 začal šířit v oblastech Evropy. MŠMT vydalo doporučení ohledně lyžařských či jiných zájezdů pořádaných v Itálii. Sledujte stránky Ministerstva zahraničí či Ministerstva zdravotnictví.

Cestujícím doporučujeme registraci v aplikaci drozd:
https://drozd.mzv.cz, která umožňuje se v případě potřeby s občany rychle spojit.

Mediální vzdělávání je důležité. Vznikne k němu metodické doporučení? Otevřený dopis ministrovi školství.

Profesoní portfolio učitele. Odborný panel SYPO bude ke kontinuálnímu osobnímu nástroji profesního růstu pedagoga vysílat 27. 2. 2020 živě

Na co nezapomenout

• Klimatická změna a její dopady na lokální krajinu – to je téma, které se rozhodl akcentovat letošní Jeden svět pod heslem Až naprší a uschne. Jeden svět se letos koná už po dvaadvacáté, v Praze od 5. do 14. března a poté v dalších 35 městech po celé České republice.
  • Poslední březnový týden se v České republice opět uskuteční Global Money Week, který si klade za cíl zvýšit finanční gramotnost napříč generacemi a posílit znalost hodnoty peněz, jejich získávání a efektivní hospodaření s nimi.
  • Vydavatelství Wolters Kluwer se stává partnerem soutěže Srdce s láskou darované! Je nám ctí. Děkujeme. Dáte dětem svůj hlas i Vy? Hlasovat můžete až do 15. března!
  • Duben není daleko! Jak se žije malotřídkám? Odborná konference již 22. dubna 2020 v Praze.

Časopis Řízení školy

Časopis Speciál pro školní družiny, Speciál pro školní jídelny, Speciál pro ZUŠ

Časopis Speciál pro střední školy

Časopis Školní poradenství v praxi

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.