NEWSLETTER Rizeni skoly   03/2020
  Datum vydání: 5. 2. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy online   Únorový newsletter

Co je nového

Včera byla představena analýza stavu veřejného vzdělávání - Audit vzdělávacího systému v ČR 2019 - Stejně jako každý rok ukázala klíčové výzvy i problémy vzdělávání v ČR. Jaké obhajoby si připravili žáci v rámci středočeského kola ankety o nejoblíbenějšího učitele? Složili básničku, improvizované muzeum, teleshoping i scénku ze soudní síně. Chtěli byste mít po ruce rádce? Pro výuku na tabletech ho pro vás máme. Chybí učitelé a program pro lidi, kteří chtějí změnit kariéru a stát se učiteli, je potřeba. Zkušenosti učitelů z praxe ukazují, že s rodinami žáků s vysokou absenci je účinné pracovat zcela jinak než represivně. Jak tedy na vysokou školní absenci? Jak zkvalitnit vzdělávání? Nadační fond EDUzměna vybral pilotní region - Kutnohorsko. Aplikaci Daruju krev vytvořil 19letý student a zachraňuje životy. Soutěž & Podnikej je mimoškolní program určený pro studenty středních škol z celé České republiky. Jaké další startupy zaujaly nejen porotu?

Stojí za přečtení

Na co nezapomenout

Řízení školy online radí

Dozor při odvozu do nemocnice
Je nutné posílat zaměstnance školy společně s rychlou záchrannou službou?
při převozu žáka do nemocnice bezpečnost a ochranu zdraví žáka škola nezajišťuje škola, ale zajišťuje je rychlá záchranná služba. Více v odpovědích odborné poradny na Vaše dotazy

Vyzkoušejte si Řízení školy online na 30 dnů zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat.

Edujob

Portál pracovních nabídek, přehledný a aktuální seznam uchazečů o práci. Efektivní filtrování nabídek, příznivá cena, daňový doklad.

Zajímavosti

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.