NEWSLETTER Rizeni skoly   01/2020
  Datum vydání: 8. 1. 2020 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy online   Novoroční pozdravení

Krásný a úspěšný nový rok!

Co nás čeká? Dokončení koncepce pro rozvoj školství Strategie 2030+. Další vyjednávání o zvyšování platů učitelů. Na změnu financování se připravujeme od září 2019. Nyní již nastala. Potřebujete se poradit? Neváhejte! Pro všechny naše předplatitele je odborná poradna i po celý rok 2020 zdarma! Dozvíme se, jak to bude s povinnou maturitou? Aktuální informace, změny právních předpisů, nové povinnosti najdete v Řízení školy online. Nezávazné testování zde.

Na co nezapomenout

Zajímavosti

Hledáte zaměstnance? Zadejte inzerát ještě dnes!

Redakce školství - záruka kvalitních informací

Po celý rok 2020 Vám budeme přinášet čerstvé informace, srozumitelné komentáře, řešení nečekaných i očekaných problémů.

Online - Časopisy - Knihy - Konference - doplňující portály

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.