NEWSLETTER Rizeni skoly   26/2019
  Datum vydání: 1. 11. 2019 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy   Čtvrtletí je za námi.

Co je nového?

Setkávají se vaši žáci či studenti s internetovými výzvami? Ano! Vylít na sebe kýbl ledové vody, spolknout tabletu do myčky na nádobí... Co jsou potřebné základní dovednosti pro život? Proč je fyzika důležitější než tělocvik? Podle jakých pravidel se budou od 1. 1. 2020 poskytovat podpůrná opatření? Novelu vyhlášky č. 27/2016 Sb. vysvětluje PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D. v pracovní situaci.

1. Podle jakých pravidel se budou od 1. 1. 2020 poskytovat podpůrná opatření, která jsou uvedena v doporučení vydaném do 31. 12. 2019?
  2. Podle jakých pravidel se bude od 1. 1. 2020 řídit normovaná finanční náročnost podpůrných opatření, která jsou uvedena v doporučení vydaném do 31. 12. 2019?
  3. Podle jakých pravidel se bude od 1. 1. 2020 regulovat maximální počet pedagogických pracovníků, kteří v „běžné“ třídě vykonávají přímou pedagogickou činnost souběžně?
Džungli právních předpisů doplníme Inspirací z pralesa Daniela Pražáka. Může vytvoření svazku škol zefektivnit autonomii školy? Je nutné se na roli ředitele školy připravit předem? Mezinárodní srovnání ředitelů škol: české administrativní inferno

Na co nezapomenout

Nejčastější dotazy

Informace z ČŠI

Informace z MŠMT

Zajímavosti

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2019 Wolters Kluwer ČR, a. s.