NEWSLETTER Rizeni skoly   19/2019
  Datum vydání: 5. 9. 2019 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.
  Řízení školy onlie   První týden v září

Krásný nový školní rok

Máme čtvrtý den. Pomalu se začíná učit. Žáci se po prázdninách zklidňují. Učitelé s hrůzou zjišťují, co všechno děti zapomněly. Abychom Vám co nejvíce pomohli, připravili jsme pro Vás na Řízení školy online shrnutí novinek, plány činností i přehledný kalendář.

Stále sháníte učitele? Na pomoc se přidávají i obce a kraje. Vyzkoušejte i náš EDUjob.cz - portál pracovních nabídek.

Nevíte si s něčím rady? Potřebovali byste se zeptat právníka, psychologa, daňového poradce, účetní...? Neváhejte nám napsat na redakcers@rizeniskoly.cz. Pro všechny naše předplatitele je tato služba zdarma.

Na co nezapomenout

EDUjob

Informace z MŠMT

Výběr z aktualit Řízení školy online

Zajímavosti

Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2019 Wolters Kluwer ČR, a. s.