NEWSLETTER Rizeni skoly   01/21    
  Datum vydání: 9. 1. 2021 Pokud se vám email nezobrazuje správně, klikněte zde.  
  Řízení školy online   Řízení školy online    
 
   

Co je nového

Krásný nový jedničkový rok! Hlavně ať jste zdraví Vy i Vaši žáci a kolegové i Vaši nejbližší. Veškerá opatření týkající se provozu škol jsou prodloužena do 22. ledna 2021. Vyvstává mnoho otázek s hodnocením 1. pololetí, vystavováním a předáváním pololetního vysvědčení. Celou řadu návodných informací poskytlo MŠMT ve spolupráci s ČŠI a UP. Také redakce Řízení školy je tu pro vás a nabízí pomocnou ruku. Všichni předplatitelé mají možnost zeptat se na cokoliv, co souvisí s výukou, chodem školy, řízení a vedení školy... Co nejrychleji pro Vás zajistíme relevantní odpověď. Stačí napsat email na redakcers@rizeniskoly.cz

Blíží se konference DYSkorunka 2021s ohledem na aktuální situaci v online podobě. Neváhejte se přihlásit. 

   
 
   

Stojí za přečtení

   
 
   

Novinky - legislativa

  • Nařízení vlády č. 487/2020 Sb. - Novelou zákona se zvyšuje základní sazba minimální mzdy pro stanovenou týdenní pracovní dobu 40 hodin na 90,50 Kč za hodinu (z 87,30 Kč za hodinu) nebo na 15 200 Kč za měsíc (z 14 600 Kč za měsíc).
  • MSMT-43073/2020-2 - MŠMT určilo některé podmínky konání talentové zkoušky odlišně od školského zákona. 
  • Metodika obecného posouzení vlivu na ochranu osobních údajů - zpracování posouzení vlivu na ochranu osobních údajů. Kompletní Metodiku obecného posouzení vlivu na ochranu osobních údajů naleznete zde.
   
 
   

Odebíráte tištěný časopis? A online archiv máte?

Každý předplatitel má k dispozici kompletní archiv časopisu. Na www.rizeniskoly.cz najdete obsah všech vydání od doby, kdy časopis začal vycházet. A vyhledávat můžete fulltextově, tj. pomocí hesel. Jednoduše tak naleznete témata, která Vás zajímají. 

PŠT... s archivem časopisu Řízení školy a kterýmkoliv Speciálem se Vám automaticky aktivuje archiv i ostatních Speciálů (vycházejí Speciál pro střední školy, ZUŠ, MŠ, školní jídelny a školní družiny).  A navíc můžete 30 dní bezplatně testovat celou webovou aplikaci Řízení školy online včetně legislativy, vzorů a pracovních situací.

Zaregistrujte se na www.rizeniskoly.cz/registrace a napište nám Vaše IČ a registrovaný email. My Vám obratem licenci aktivujeme. Licence je aktivní po dobu předplatného období.

   
 
   

Informace z MŠMT

   
 
   

Zajímavosti

   
 
Tento email dostáváte jako uživatelé webové aplikace Řízení školy online. Pokud si již nepřejete emaily dostávat, klikněte ZDE.
  © 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.