Odborná konference

Již 29. září 2020 v Praze

Objednávejte zde

Z programu konference:

- Specifika organizace a komunikace málotřídní školy z legislativního pohledu s Vámi probere PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D.
- Málotřídní školy na cestách. Klára Holubová se ve své advokátní praxi mimo jiné specializuje na cestování škol.
- Jak pohlíží ČŠI na málotřídní školy? Ing. Dana Pražáková, Ph.D. uvede spolupráce mezi mateřskou a základní školou při podpoře dětí.
- Jak na šablony III? S Naďou Pavlovou z MŠMT na to přijdete.
- Využijete ve výuce dotykový panel nebo spíš interaktivní projektor?
- Může Vám pomoci rozvíjet děti Malá digitální univerzita tím správným způsobem?

!!! Možnost osobní konzultace šablon s pracovníky MŠMT!!!

Objednávejte zde

Jistotu kvalitního obsahu, účelného doprovodného programu i praktického využití zaručí záštita redakce Řízení školy, účast zástupců MŠMT, ČŠI, soutěž s IQ Landií, losování o balíčky produktů Albi, generální partner ekoTAB, EDUin, Magistrát hlavního města Prahy a AgFoods.

V ceně je zahruto jídlo a pití po celou dobu konference, podkladové materiály a psací pomůcky, aktuální čísla časopisů redakce Řízení školy, slevy na vybrané publikace, certifikát ze školení.

Podrobný program i objednávky na eshopu Wolters Kluwer ČR

V případě, že od nás nechcete dostávat informační e-maily, můžete se odhlásit zde.
© 2020 Wolters Kluwer ČR, a. s.