DVPP

Seřadit podle::

8H kurz Z UČITELE KONZULTANTEM

Termín 14.02.2020 Instituce: Ing. Jaroslava Hocká Místo konání: Zenklova 32/28, Praha Cena: 2 300 Kč

8h modul Z učitele konzultantem pomáhá uvědomit si „měkký“ – sociální rozměr projektové práce a rozvinout základní techniky komunikace, spolupráce, motivování a vedení studentů tak, aby práce na projektech byla pro studenty naplňující a přitom účelná.

8H kurz „Vzdělávání žáků se zvýšenou citlivostí“

Termín 13.03.2020 Instituce: Ing. Jaroslava Hocká Místo konání: Zenklova 32/28, Praha Cena: 2 300 Kč

Označení „osobnost se zvýšenou citlivostí“ se u nás teprve dostává do popředí odborného zájmu. V zahraničí se setkáváme s termínem HSP (hypersenzitivní osoby). Lektorka a garantka kurzu je jednou z průkopnic specifické práce s dětmi se zvýšenou citlivostí v rámci ČR. Oblast úzce navazuje a prolín...