DVPP

Pojmové mapy v pedagogické praxi

Termín od 27.08.2019 do 29.08.2019 Vzdělavatel: Ing. Marek Dudáš PhD. Instituce: Střední škola mediální grafiky a tisku Místo konání: Praha Cena: 1 000 Kč

Pojmové mapování využívá vizualizaci pojmů a vztahů mezi nimi. Umožňuje znalosti zobrazit přehledně a dobře si je zapamatovat. Absolventi se naučí zhotovovat pojmové mapy pomocí volně dostupného SW ContextMinds a usnadnit si tak přípravu na hodinu i zkoušení studentů. Kurz se koná ve dvou dnech po 7 vyučovacích hodinách.

Termín od 27.08.2019 do 29.08.2019
Cíl akce Účastnící se naučí vizualizovat znalosti z určitého předmětu, vybírat klíčové pojmy a pojmenovávat vztahy mezi nimi. Základní pojmy a vztahy se tak stanou pro žáky srozumitelnější a lépe zapamatovatelné. Po absolvování kurzu budete schopni ihned začít pojmové mapy využívat při výuce: kurz vám poskytne jak nástroj, tak návod, jak pojmové mapy představit studentům.
Kontaktní osoba Jozef Dudáš
Kontaktní email dudas@medialnigrafika.cz