DVPP

Jak nevyhořet

Termín 27.05.2020 Instituce: INFRA, s.r.o. Místo konání: Lipka, Kamenná 194/20, Brno Cena: 1 390 Kč

Obsahem tohoto vzdělávacího projektu je ujasnění chování, které předchází riziku vyhoření. Jaké jsou postupy, které pomáhají udržovat radost v profesi učitele? Většina učitelů má svoji práci velmi ráda a má ráda také svoje žáky. Učitelé však potřebují oporu v náročné práci a pomoc při hledání pozitivních aspektů pedagogické práce. Vlivem dlouhodobého pobývání v situacích, které jsou emocionálně náročné, dochází u některých z nich k tělesnému, citovému a duševnímu vyčerpání. Vyhoření postihuje právě lidi, kteří vstupují do zaměstnání s velkou mírou nadšení, jsou velmi motivováni a očekávají, že práce bude smyslem jejich života. Tento projekt chce nabídnout učitelům modely chování, které pedagogům umožní radovat se z vlastní práce a svoje nadšení přenášet i na žáky.

Termín 27.05.2020
Cíl akce Tento projekt chce nabídnout učitelům modely chování, které pedagogům umožní radovat se z vlastní práce a svoje nadšení přenášet i na žáky.
Kontaktní email infra@infracz.cz
Kontaktní tel. 568851733
Cena 1 390 Kč
Poznámka k ceně Cena za seminář