DVPP

„Jak na ně? aneb Práce s pravidly a sankcemi”

Termín 28.05.2020 Instituce: Proxima Sociale o.p.s. Místo konání: Kutilova 3061/2, Praha Cena: 1 500 Kč

Seminář se dělí na část kazuistickou a vzdělávací. V první části účastníci budou sdílet společně svoje náměty, postřehy a zkušenosti ze své praxe, zároveň budou účastníkům představeny konkrétní situace práce se třídou s pravidly a sankcemi, s cílem zachovat maximální interaktivity jak mezi lektory a účastníky, tak mezi účastníky navzájem. Rolí lektorujících pak bude odborné moderování sdílení zkušeností a odborné reflektování, ke kterému budou vybízeni i ostatní účastníci. V druhé části budou představeny základní funkční a nefunkční metody práce s pravidly a sankcemi a postihy v třídním kolektivu.

Termín 28.05.2020
Cíl akce Podpora metodického vedení učitelů základních škol v práci s třídními kolektivy a tím podpořit bezpečné klima ve škole/třídě
Kontaktní email vzdelavanipedagogu@proximasociale.cz
Kontaktní tel. + 420 777 471 805