DVPP

BEZSTAROSTNÉ ROKY - kroky a krůčky (před)školáka do lavice

Termín 26.05.2020 Instituce: INFRA, s.r.o. Místo konání: U Sluncové 14, Praha Cena: 2 060 Kč

Celostátní akreditovaná konference pro učitele mateřských, základních škol a rodiče Úspěšný přechod dětí z mateřských do základních škol ovlivňuje mnoho aspektů. Nezapomeňme na to, že pro mnoho z nich je taková změna velmi dramatická. Je třeba, aby si každé dítě zvyklo na jiný režim a nové kamarády. Vše je pro ně nové… hry se mění v povinnosti. Na konferencích se budeme věnovat nejen samotnému přechodu dětí z mateřské do základní školy, ale podíváme se a porovnáme představy učitelů z mateřských a základních škol. Hovořit budeme i o práci s rodiči, od kterých očekáváme spolupráci – jde nám přeci primárně o vzdělání a správný vývoj dětí. Součástí programu bude i arteterapie a grafomotorika se vším, co k ní patří. Dozvíme se, jaký dopad má na dětský mozek používaní mobilních telefonů, tabletů apod. „Naše děti jsou méně šťastné než my. A my jsme méně šťastní, než byli naši rodiče.\\\\\\\\\\\\\\\" MUDr. Martin Jan Stránský Konference jsou určené učitelům i rodičům. Více informací o programu naleznete níže. PŘEDNÁŠEJÍCÍ A PŘEDNÁŠKY – MUDr. Martin Jan Stránský: Jak se mozek (ne)učí a vliv moderních technologií – PhDr. Václav Mertin: Školní zralost – hra se mění v povinnosti – PaedDr. Yveta Heyrovská: Než ručka začne kouzlit písmenka – grafomotorika a vše, co k ní patří – Mgr. Bc. Kamila Doležalová: Možnosti arteterapie v tvůrčích aktivitách aneb není princezna jako princezna – PhDr. Miroslav Procházka, Ph.D.: Zapojme rodiče… jde nám hlavně o dítě!

Termín 26.05.2020
Cíl akce Úspěšný přechod dětí z mateřských do základních škol
Kontaktní email infra@infracz.cz
Kontaktní tel. 568851733
Cena 2 060 Kč
Poznámka k ceně Cena za den, Při přihlášení 2 a více osob: 2.060 Kč Běžný účastnický poplatek: 2.290 Kč V ceně je zahrnuta účast na všech přednáškách, studijní materiály, vystavení osvědčení a stravování včetně oběda v hotelové restauraci. Cena je konečná a nebudou k ní účtovány žádné další poplatky a DPH. PLATBA: BANKOVNÍM PŘEVODEM FAKTURU ZA ÚČAST OBDRŽÍTE 1 MĚSÍC PŘED KONÁNÍM KONFERENCE.
Akreditace ANO
Místo konání U Sluncové 14, Praha
Typ akce Konference
Cílová skupina výchovní poradci, vychovatelé školských zařízení, učitelé speciálních škol, učitelé MŠ, učitelé 2. stupně, učitelé 1. stupně, speciální pedagogové, ředitelé škol a školských zařízení, psychologové, pedagogové volného času, asistenti pedagoga