Články

Časté otázky

Jsem předplatitel časopisu Řízení školy. Jaký balíček je pro mě nejvhodnější?Řízení školy

Pokud jste předplatitelem tištěného časopisu Řízení školy, máte bezplatný přístup do online archivu časopisu, který je součástí aplikace. Stačí vám tedy zakoupit si základní online balíček Mentor a máte tak k dispozici celou webovou aplikaci Řízení školy online.

Díky tomu získáte navíc tyto moduly:

Pracovní situace, Kalendář událostí, Legislativa, Newsletter, Aktuality, DVPP. Podrobné informace o jednotlivých modulech naleznete n záložce O aplikaci Magistr.

Jaký je rozdíl mezi online verzí časopisu Řízení školy a Řízení školy online?

Online verze časopisu je součástí webové aplikace Řízení školy online. V případě, že jste předplatitelem časopisu Řízení školy, máte přístup do online archivu zdarma. Pro využívání ostatních funkcionalit webové aplikace je nutné zakoupit jeden z produktových balíčků. Přehled produktových balíčků

Jsem předplatitelem časopisu Řízení školy a chci si aktivovat online archiv. Jak mám postupovat?

Pokud ještě nemáte aktivovaný online archiv časopisu, pošlete nám na adresu redakcers@rizeniskoly.cz vaše identifikační údaje (adresa školy, IČO, mail) a přístup do archivu vám bude aktivován.

Mám možnost si Řízení školy online zdarma vyzkoušet?

Ano, po zaregistrování máte možnost využít 30denní bezplatný přístup do kompletní aplikace. Nemusíte se bát. Registrace je zcela bezplatná a nevyplývají z ní žádné závazky ani povinnosti. Přihlašovacími údaji jsou váš email a heslo. Testovací období nelze prodloužit. Vyzkoušet zdarma

Jak dlouho má zakoupený balíček platnost?

Jedná se vždy o roční předplatné. Produktový balíček má platnost 1 rok od aktivace. (Akční nabídky mohou být i na kratší období.)

Co dělat, když zapomenu heslo?

Pokud zapomenete vaše heslo, klikněte na tlačítko Zapomenuté heslo vpravo nahoře, vyplňte email, kterým jste se přihlašovali ke svému uživatelskému účtu, a my vám na něj zašleme odkaz na stránku, kde pak máte možnost heslo změnit.

Co je „časový řez“?

Pojem „časový řez“ se užívá u legislativy a pracovních situací. Jedná se o časové období, ve kterém platí zobrazený obsah. Jako výchozí je vždy nastaven aktuální časový řez (tedy znění platné právě teď). Mezi jednotlivými časovými řezy lze přecházet; nastavením požadovaného období se zobrazí znění, které v tomto období platilo.

Mohu v aplikaci najít i stará znění zákonů?

Ano, u každého zákona, vyhlášky… je možné zobrazit všechna znění (viz výše).

Mohu si nastavit kalendář tak, aby se zobrazovaly pouze události pro náš typ školy?

Ano, po rozkliknutí kalendáře přímo v nabídkovém menu si můžete v boxu vlevo nastavit typ školy, pro který chcete zobrazit události. Události se zobrazí jak v přehledu vedle boxu, tak v samotném kalendáři.

Pokud chci nějakou událost v kalendáři připomenout, mám takovou možnost?

Ano, u každé události kalendáře je možné si nastavit notifikaci s vámi určených časovým předstihem připomenutí. V tento den vám pak přijde emailem upozornění na vámi zvolenou událost.

Komu se zobrazí mé události v kalendáři?

Událost, kterou do kalendáře sami vložíte, se zobrazí pouze uživatelům vaší společnosti.

Jak funguje bezplatná odborná poradna?

Jako náš předplatitel máte možnost zaslat 7 dotazů ročně zdarma. Služba funguje nezávisle na webové aplikaci Řízení školy online a pro její využití je nutné se doregistrovat na stránkách portálu www.otazkyaodpovedi.cz.

Jaký je rozdíl mezi newsletterem a novinkami a jak často je budu dostávat?

Newsletter je součástí předplatného produktových balíčků Mentor, Akademik a Profesor. Zasíláme jej cca 2x měsíčně a jeho hlavní náplní jsou legislativní a jiné změny, které souvisejí s řízením školy. Ukázka newsletteru

Obsahem novinek jsou marketingová sdělení, upozornění na akce apod. a zasílají se cca 1x měsíčně všem registrovaným uživatelům.

Odpověď jsem nenašel. Kam se mohu obrátit o pomoc?

Pokud se váš dotaz týká fakturace předplatného, obracejte se prosím na naše zákaznické oddělení:
tel.: +420 246 040 400, e-mail: obchod@wolterskluwer.cz

S ostatními dotazy se prosím obracejte na naše odborníky v redakci: tel.: +420 246 040 447, e-mail: redakcers@rizeniskoly.cz