Samet na školách: Online program zpestřil distanční výuku

31 let od sametové revoluce není dlouhá doba, ale v životě mladého člověka, který navíc tehdejší dobu nezažil, je to celá věčnost. Železná opona rozdělovala, příběhy totality zůstanou těm starším vryté hluboko do paměti. Mladí lidé dnes vše znají jen z vyprávění a naše nedávná historie je jim často cizí. Změnit to je cílem organizací Post Bellum a Díky, že můžem, které společně pořádají projekt Samet na školách. Díky němu si studenti na řadě škol po celé republice mohli hodnoty svobody a demokracie v souvislosti s výročím 17. listopadu 1989 připomenout již v loňském roce. I letos, navzdory uzavření škol, byl připraven bohatý program, ze kterého mohly školy vybírat. Vše samozřejmě online.

Samet na školách: Online program zpestřil distanční výuku
Matouš
Ettler
absolvent Gymnázia Příbram, v současnosti člen organizačního týmu Sametu na školách