Post Bellum učí středoškoláky učit vyprávět příběhy

Datum: Autor/autoři: Michaela Szkála Rubrika: Představujeme

Organizace Post Bellum dlouhodobě spolupracuje se stovkami českých škol a učí žáky pracovat s pamětníky a jejich vzpomínkami. Možná znáte jejich projekty jako Příběhy našich sousedů. Letos rozšiřuje program Vyprávěj příběhy o dvě hodně sobě vzdálené věkové skupiny – jeden pro žáky z prvního stupně a druhý pro studenty z posledních ročníků středních škol. O programu pro 3. a 4. ročník středních škol jsme si povídali s jeho autory Andrejem Novikem a Magdalénou Benešovou.