Podcast Zapojme všechny otevírá debatu o vzdělávání s handicapy i nadáním. Nové díly se věnují také asistentům pedagoga a návratu dětí do škol

Datum: Autor/autoři: Jana Odstrčilová Rubrika: Představujeme

Posloucháte rádi zajímavé příběhy nebo rozhovory o vzdělávání a výchově? Zkuste podcast Zapojme všechny, který spustil začátkem tohoto roku Národní pedagogický institut ČR.
V jednotlivých dílech se dozvíte, jak nejen ve škole podpořit jedinečnost každého z nás. Uslyšíte příběhy lidí, kteří navzdory handicapu našli v životě svoje místo a rozvinuli svoje nadání. V rozhovorech se pak odborníci věnují častým problémům dnešních školáků
i školského systému jako takového a přibližují jejich možná řešení.