Malý průvodce uměním zdravě sebevědomé komunikace I.

Datum: Autor/autoři: Mgr. Karla Maříková Rubrika: Komunikace

První díl minisérie článků akcentuje téma zdravého sebevědomí a sebeprosazení, schopnost vyjádřit vlastní názor a postoj bez následných pocitů viny, ale také dovednost rozpoznat manipulaci a dokázat se jí ubránit. Tato témata se opakovaně objevují jako důvody, proč pedagogičtí pracovníci vyhledávají sebezkušenostní semináře. Je skvělé, že většina pomáhajících profesionálů přestala vnímat osobnostní rozvoj jako nutné zlo, že se dokonce stal samozřejmou podmínkou jejich vysoké odbornosti. Novým seriálem bychom rádi přispěli k tomuto příznivému trendu.