Deset osvědčených rad pro efektivní výměnu digitálních výukových materiálů v komunitě pedagogůna sociálních sítích

Datum: Autor/autoři: Daniela Dominová Rubrika: Technika a technologie

Na základě osobní zkušenosti s organizací výměny digitálních učebních materiálů do zeměpisu se domnívám, že je možné zapojit více pedagogů, kteří jsou aktivní na internetu v rámci oborových komunit, do sdílení výsledků jejich práce s ostatními. Je však nutné dopředu nastavit určitá pravidla a připravit vhodné podmínky.