Kdo pozná, když padá domino...

Datum: Autor/autoři: Bc. Jiří Stárek Rubrika: Glosa

Vážení čtenáři, budoucí autoři, v našem časopise otevíráme novou „minirubriku“ pod názvem Glosa. Je určena pro krátké, tematické texty od autorů z řad ředitelů, učitelů, rodičů, ale i žáků základních uměleckých škol, kteří tak získají prostor nevyžadující kdovíjaké literární dovednosti, a přitom nabídne dostatečné místo k vyjádření. Budete-li mít zájem tento prostor využít, neváhejte, rádi váš příspěvek otiskneme. Text by neměl být dlouhý (max. 2 500 znaků) a stačí ho poslat na adresu redakce (do předmětu zprávy uveďte „Glosa Speciálu pro ZUŠ“). Těšíme se na vaše příspěvky!