Inspirace a vize

Datum: Autor/autoři: Mgr. Aleš Hajíček Rubrika: Ze života ZUŠ

Chtěl bych se následujícími řádky vyjádřit k textu pana ředitele Stárka ve Speciálu pro ZUŠ 1/2021 „ZUŠ potřebuje vizi!“. Hned v úvodu musím zmínit, že jsem ho poznal na kurzu pro učitele ZUŠ v rámci přípravy reformy našich škol již v roce 2008 ve Vílanci u Jihlavy. Ne všichni učitelé a ředitelé tenkrát jeho myšlenky přijímali lehce. A to přesto, že pan Stárek vedl rovnocenné diskuse, a to i s mladými učiteli, které respektoval a podporoval. Proč mu nyní nevěřit?