"Balíčky" - systematická podpora učitelů ZUŠ

Datum: Autor/autoři: PhDr. Ilona Juhásová Rubrika: Reforma v ZUŠ

Kurikulární reforma uměleckého vzdělávání vstupuje v tomto školním roce do pátého roku. Školní vzdělávací programy, které učitelé a vedení škol připravili před zhruba šesti lety, naznaly potřeby aktualizace. V návaznosti na tuto situaci sami učitelé hledají pro svoji každodenní práci - i v návaznosti na revizi vlastních školních vzdělávacích programů - metodickou pomoc mimo jiné také v systematickém dalším vzdělávání pedagogických pracovníků.