Učíme online. Vytvořte webové stránky vaší třídy zdarma

Pandemie koronaviru přinesla do života nás všech mnoho nových věcí. Ve školním batohu vedle svačiny většina školáků a studentů nosí roušky i vlastní lahvičku s dezinfekcí. I výuka se musí přizpůsobit nové době. Na začátku jara si všechny školy vyzkoušely, jaké to je, vzdělávat žáky vzdáleně. Kromě všech nástrojů, které se pro online výuku nabízejí, je také výhodné vytvořit si vlastní webové stránky. Jejich založení s pomocí šablon Webnode je velice snadné.

Učíme online. Vytvořte webové stránky vaší třídy zdarma
Jana
Gecelovská
Webnode