Projekt patronů pro první ročníky

Datum: Autor/autoři: Marek Hlaváč Rubrika: Inovace a inspirace ze škol

V rámci podpory žáků prvních ročníků přišla žákovská rada ze SŠ Polytechnické Brno, Jílová, s projektem patronů. Přechod na střední školu znamená pro mnohé nové výzvy a vzrušení z objevování jiného prostředí, ale také s sebou nese stres a nejistotu. V této chvíli vchází na pomyslnou scénu náš patron, který zaštítí třídu prvního ročníku a pomůže žáky navigovat nejistými vodami začátku jejich středoškolského vzdělávání.