Připravuje se nová učebnice pro SŠ

Datum: Autor/autoři: Naděžda Dvořáková , Aranka Řezníčková Rubrika: Představujeme

V současné době se chystá do tisku nová učebnice Osobnostní a etická výchova pro střední školy. Publikace se může stát užitečnou pomůckou nejen pro učitele osobnostní nebo etické výchovy, ale i společenskovědních předmětů, českého jazyka, pedagogiky, komunikace apod. Mohou ji využít třídní učitelé při realizaci třídnických hodin a adaptačních pobytů a další učitelé, kteří se zamýšlejí nad tím, jak zlepšit klima třídy.