Maturitní zkouška v jarním zkušebním období 2021

Datum: Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D. Rubrika: Legislativa

Pravidla konání maturitní zkoušky v jarním zkušebním období 2021 byla změněna opatřením obecné povahy čj. MSMT-3267/2021-3 ze dne 15. 3. 2021 2)
(dále jen „opatření obecné povahy“). V článku jsou shrnuty povinnosti ředitele střední školy a práva
a povinnosti žáka, které jsou stanoveny nově, nebo jsou v důsledku posunutí termínů, v nichž se koná maturitní zkouška, zasazeny do jiných období.