Kampaň Bezpečně do prvního zaměstnání dává školám i žákům možnost využít netradiční způsoby výuky o bezpečnosti a ochraně zdraví

Datum: Autor/autoři: Irena Kuhnová Rubrika: Představujeme

Osvětová kampaň Bezpečně do prvního zaměstnání iniciovaná Ministerstvem práce a sociálních věcí a podporovaná Českou školní inspekcí soustředí pozornost na středoškolskou mládež připravující se na vstup do pracovního života v učňovských a studijních oborech. Školám přináší možnost využít uzpůsobených vyučovacích hodin na téma BOZP a zjistit, jaké jsou znalosti jejich žáků. Žáci se o BOZP poučí nejen během takto vedené výuky, ale i díky soutěžím.