INEV akademie pomáhá pedagogům rozvíjet znalosti v oblastech ekonomie a financí

Datum: Autor/autoři: Michal Svoboda Rubrika: Představujeme

Znalosti základních ekonomických principů patří k důležitým předpokladům úspěšného života. Přináší lepší schopnost hospodařit s penězi, jsou předpokladem pro dobrou orientaci v aktuálním dění a umožňují správně reagovat na náhlé makroekonomické situace. Proto je potřeba klást důraz na kvalitní vzdělávání v ekonomických oblastech. Pro pedagogy zabývající se výukou ekonomie je určena INEV akademie, která připravuje kurzy na míru šité potřebám učitelů na středních školách.