Digitalizací ke kvalitnějšímu odbornému vzdělávání

Datum: Autor/autoři: Lenka Hlávková Rubrika: Technika a technologie

Již druhá aplikace vzniká na Hotelové škole, Obchodní akademii a Střední průmyslové škole Teplice. Dobré zkušenosti s digitalizací organizace odborných praxí u učebních oborů vedou jednu z největších středních škol v Ústeckém kraji k vývoji další platformy, která tentokrát řeší praxi maturitních oborů. Přehlednost pro uživatele, dobrá informovanost žáků a rodičů a usnadnění práce učitele jsou hlavními přednostmi aplikací, ušitých na míru našim středním školám, které organizují odborné praxe a vyřizují s tím spojenou nemalou úřední agendu.