Aby žákovský parlament nebyl jen bodem ve školním řádu

Datum: Autor/autoři: Tomáš Holubec , Zuzana Paseková Rubrika: Téma měsíce

Jednou z mnoha věcí, které nás baví na učitelství, je koordinace a realizace Žapky – žákovského parlamentu Karlínské OA. I když stojí všechny zúčastněné běh Žapky spoustu času a energie, tak je to energie, která se škole, učitelům, ale hlavně žákům vrací. Dnes je žákovský parlament nedílnou součástí života naší školy, avšak cesta k současnému stavu byla dlouhá a naše žapky a žapkáci si svůj prostor v aktivitách školy nakonec našli.